Tüm ürünler
-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
anahtar kelimeler [ construction site temporary fencing ] eşleşme 111 Ürünler.
Anti korozyon kaplama 1.8M yüksekliğindeki zarif estetik tüplü çelik çit panelleri
| Ürün Adı: | Çelik boru çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Dövme Bahçe Çelik Boru Çit 6 Ft Yüksek Dayanıklı Paslanmaz Güvenlik Bahçe Çiti
| Çit uzunluğu: | 2.0-3.0m |
|---|---|
| Direk Borusu: | 60x60mm veya 80x80mm |
| Direk Boru Kalınlığı: | 2,0 mm |
Yüksek Mukavemetli Galvanizli Boru Çelik Çit Paslanmaz Güvenlik Çitleri
| paket: | Metal palet |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Sertifika: | ISO9001:2005 |
6ft Yüksek PVC Kaplı Zincir Bağlantısı Elmas Ağı Paslanmaz Çelik Tel Ağı Çit
| Product Name: | Chain link fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Type: | Woven mesh |
Çevre Dostu Kaplamalı Boru Çelik Çit Yüksek Güvenlikli Topluluk Çitleri
| Kullanım: | Arka bahçe çitleri |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Ürün adı: | Borulu çelik çit |
15M Zincir Bağlama Tel Ağı Çit Sıcak Dip Galvanize Elmas Rulo
| Product Name: | Chain link fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Type: | Woven mesh |
1.2M Alüminyum Kalabalık Kontrol Barikatları Siyah Gümüş Mojo Kalabalık Kontrol Çit
| Product Name: | Crowd control barrier |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Frame Type: | Square tube |
1x1M katlanarak müzik festivali için kasıtlı kalabalık kontrolü çit bariyeri
| Ürün Adı: | Kalabalık kontrol bariyeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Çerçeve tipi: | Kare boru |
UV muamelesi yapılan galvanizli geçici inşaat çitleri yuvarlak kare ayaklar
| Fence Feet Type: | Round, Square |
|---|---|
| Wire Gauge: | 2.5-5.0mm |
| Uv Treatment: | UV 3 -UV 5 |
1*1.5M Powder Coated Temporary Barricade Events Crowd Control Barriers
| Çerçeve: | Yuvarlak boru |
|---|---|
| Yüzsüz: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Çapraz Çubuk Sayısı: | 2 |

