Tüm ürünler
-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
1.2M Alüminyum Kalabalık Kontrol Barikatları Siyah Gümüş Mojo Kalabalık Kontrol Çit
| Product Name: | Crowd control barrier |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Frame Type: | Square tube |
Galvanize Sığır Çit 4'x328' Hayvan Çiftliği Çitleri için Metal Çerçeve
| Ürün adı: | Sığır çiftliği çitleri |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Malzeme: | Q195 |
Çimenlik ve çiftlik kullanımı için 1,2 metre yüksekliğinde ve 100 metre uzunluğunda sıcak daldırılmış galvanizli sığır çiftliği çit
| Ürün adı: | Sığır çiftliği çitleri |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Malzeme: | Q195 |
Dövme Bahçe Çelik Boru Çit 6 Ft Yüksek Dayanıklı Paslanmaz Güvenlik Bahçe Çiti
| Çit uzunluğu: | 2.0-3.0m |
|---|---|
| Direk Borusu: | 60x60mm veya 80x80mm |
| Direk Boru Kalınlığı: | 2,0 mm |
Ticari sınıflı borulu çelik çit yüksek güvenlikli hırsızlık karşıtı mülkiyet çiti
| Sertifika: | ISO9001:2005 |
|---|---|
| Ufuk Rayı: | 2 ray veya 3 ray |
| Dikey Boru Kalınlığı: | 1,0 mm |
Çevre Dostu Kaplamalı Boru Çelik Çit Yüksek Güvenlikli Topluluk Çitleri
| Kullanım: | Arka bahçe çitleri |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Ürün adı: | Borulu çelik çit |
Dış Mekan Konut Boyalı 6 Feet Metal Çelik Düz Üst Çit
| Kullanım: | Arka bahçe çitleri |
|---|---|
| Dikey boru: | 19x19MM |
| Sertifika: | ISO9001:2005 |
Rüzgara dayanıklı Premium Tubular Çelik Çit Uzun hizmet ömrü Çiftlik Çit
| Renk: | Siyah veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | demir çelik |
| Ürün adı: | Borulu çelik çit |
Yüksek Mukavemetli Galvanizli Boru Çelik Çit Paslanmaz Güvenlik Çitleri
| paket: | Metal palet |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Sertifika: | ISO9001:2005 |
Ağır Güçlü Tozla Kaplı Tubular Çelik Çit Hava Duruma Karşı Dayanıklı Avlu Çitleri
| Direk Borusu: | 60x60mm veya 80x80mm |
|---|---|
| paket: | Metal palet |
| Dikey boru: | 19x19MM |

