Tüm ürünler
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
anahtar kelimeler [ metal wire mesh fencing ] eşleşme 343 Ürünler.
10 Foot Galvanize boru taşınabilir Sığır Çiftliği Çit Paneli
| Ürün adı: | Sığır çit paneli |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Kullanım: | Koyun çit |
Yüksek Güvenlik Sıcak Dip Galvanize Açık Hayvancılık Çiftliği Sığır Panel Yard Çit
| Ürün adı: | Sığır çit paneli |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Kullanım: | Sığır çit |
32mm Galvanizli Çelik Kaynaklı Çerçeve Hareketli Güvenlik Geçici Çelik Çit
| Product Name: | Galvanized Temporary Fence |
|---|---|
| Wire Gauge: | 2.5-5.0mm |
| Frame Tube: | 32mm |
Konut Geçici Tel Çit 3mm Diametresi 60mm X 150mm Ağ Açısı
| Product Name: | Temporary Fence |
|---|---|
| Keyword: | Australia Temporary Fence |
| Wire Diameter: | 3mm |
UV muamelesi yapılan galvanizli geçici inşaat çitleri yuvarlak kare ayaklar
| Fence Feet Type: | Round, Square |
|---|---|
| Wire Gauge: | 2.5-5.0mm |
| Uv Treatment: | UV 3 -UV 5 |
32mm Çerçeve Tüp 2.1*2.4M Otoyol için Geçici Çit Panelleri
| Product Name: | Temporary Fence |
|---|---|
| Application: | Residential, Highway, Railway...... |
| Wire Dia: | 3mm |
UV korumalı kaynaklı ağ Avustralya 32 mm çerçeve ile geçici çit inşaatı
| Product Name: | Canada Temporary Fence |
|---|---|
| Keyword: | Temporary Fence |
| Size: | 2.1*2.4M |
358 tırmanma karşıtı güvenlik çiti 5ft PVC kaplı kaynaklı çit paneli
| Product Name: | Anti climb fence |
|---|---|
| Usage: | Security fence |
| Material: | Low carbon steel |
Metal kaynaklı galvanize kalabalık kontrol barikat çit 32mm
| Product Name: | Road temporary barrier |
|---|---|
| Material: | Q235 |
| Frame Type: | Round tube |
Elden Dokunmuş 30mm Kablo Ağı Köprü Koruması için Esnek Paslanmaz Çelik İpi Ağı
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik tel ipi |
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |

