-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
İnşaat Alanı Depo Güvenliği Robot Güvenliği için Metal Tel Ağı Çit
| Ürün adı | Metal Tel Örgü Çit | Malzeme | Düşük Karbonlu Çelik |
|---|---|---|---|
| Tip | Güvenlik Çiti | Yükleme Noktası | Tianjin Limanı |
| Yüzey İşlem | Toz Boyalı | Renk | Sarı/Siyah |
| Boyut | 1,5x2m | Moq | 50 adet |
| Kullanım | Atölye | ||
| Vurgulamak | İnşaat alanı metal tel örgü çit,Depo güvenliği metal çit,Robot güvenlik tel örgü çit |
||
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Atölye Çit |
| Malzeme | Düşük karbonlu çelik |
| Türü | Güvenlik Çitleri |
| Kargo limanı | Tianjin Limanı |
| Yüzey Tedavisi | Tozla kaplanmış |
| Renk | Sarı, Siyah |
| Boyut | 1.5x2M |
| MOQ | 50 adet. |
Robot çit, ayrıca robot çit, güvenlik çiti olarak da adlandırılır, eğer atölyede kullanılırsa, aynı zamanda atölyede alüminyum profilli izolasyon ağı, atölyede bölme, alüminyum alaşım çit, otomatik çit ağı olarak da bilinir,vb.
Genişleme vidaları olmadan, endüstriyel alüminyum profilleri genellikle koruyucu çerçeve olarak kullanılır, ortada ağ, şeffaf akrilik veya alüminyum plastik plaka vb.
Çizgi boyutu ve rengi özelleştirilebilir. Genellikle kullanılan robot çit veya atölyede izolasyon ağının çizgi boyutu 20*100 çizgi, aynı zamanda 30*30 çizgi, 50*50 çizgi veya 40*40 çizgi.Genel ızgara renkleri sarıdır, gri, siyah ve benzeri.
Panel Boyutları:2ftx5ft, 2ftx7ft, 3ftx5ft, 3ftx7ft, 4ftx5ft, 4ftx7ft, 5ftx5ft, 5ftx7ft, 8ftx5ft
Posta Boyutları:
- Makine koruyucu hattı: 2 inç 6ft, 8ft
- Ofset Tel Bölme direği: 2 inç, 8ft
- Tel bölme köşesi: 2 inç, 6ft
Kapılar:
- Makine Koruyucu Hinged Kapı: 4ft x 7ft veya 3ft x 7ft
- Saldırılmış Tel Kapısı: 4ft x 5ft
| Özellik | Seçenekler |
|---|---|
| Renk | Sarı, Siyah, Mavi veya özel |
| Kullanımı | Fabrika Atölyesi, Depo, Üretim hattı, Sınır çiti |
| Sertifikasyon | ISO9001:2008/CE/SGS/BV |
| Kalite standardı | EN, BS, DIN, ASTM |
| Asgari Sipariş miktarı | 50 adet |
| Çerçeve tüpü | 40x40mm, 25x25mm, 20x30mm, 20x20mm |
| Tel çapı | 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm |
| Ağ deliği | 50x50mm, 50x100mm, 25x100mm |
| Yükseklik | 2.0m, 1.8m, 1.7m, 1.5m, 1.2m, 1.0m veya özel |
| Posta mesafesi | 1.0m, 1.5m, 2.0m, 3.0m veya özel |
Verimli depolama için makul bir alan planlaması.
Fleksibel kurulum ve çıkarma için modüler kurulum kabul edilir. Hem geçici olarak kullanılabilir hem de tekrar kullanılabilir.Mesh panelleri size tüm daha yüksek yapılmış depo bölme sistemlerinin boyutlarına uymak için çeşitli yüksekliğe ve genişliğe sahiptir.
Kaynatılmış ağ panelleri net ve engellenmemiş bir görünüm sağlar. Yapısal istikrarını en iyi şekilde korurken ışık, hava ve uzak söndürme sistemlerinin kolayca geçmesine izin verir.Seçmeli kapı bileşenleri: salıncak kapı, kaydırıcı kapı, üst ray kapısı veya katlanabilir kapı.
Depo bölmesinin parlaklığını ve korozyon direncini sağlamak için yüzey işlemi için elektro galvanizli veya toz kaplama kullanılır.

