Tüm ürünler
-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
Modüler 2.1m x 2.4m Galvanizli Metal Çit Çabuk Montaj Etkinlikler ve Yol İşleri için Tempoary Bariyer
| Product Name: | metal temporary fencing |
|---|---|
| Material: | low carbon steel |
| Technology: | welding |
32mm Çerçeve Tüp 2.1*2.4M Otoyol için Geçici Çit Panelleri
| Product Name: | Temporary Fence |
|---|---|
| Application: | Residential, Highway, Railway...... |
| Wire Dia: | 3mm |
Avustralya Pazarı için 2M Yüksek Ön Galvanizli Metal Geçici Çit Panelleri
| Ürün Adı: | geçici çit |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanizli çelik boru |
| Ambalaj: | Metal palet |
Avustralya Tarzı Galvanizli Kaynaklı Metal Geçici Çit İnşaat Sahası İçin
| Ürün Adı: | Metal Geçici Çit |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanizli Çelik Boru |
| Ambalaj: | Metal palet |
6.6x11.5ft Heras Galvanize Metal Tempoary Alınabilir Dış Çit
| Ürün Adı: | Metal Geçici Çit |
|---|---|
| Tel Ölçer: | 2,5 mm |
| çerçeve tüpü: | 32 mm |
Amerikan Standardı 6'x12' Taşınabilir Metal Geçici Zincir Bağlantı Tarzı Çit
| Ürün Adı: | geçici zincir bağlantı çiti |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanizli Çelik Boru |
| Ambalaj: | Metal palet |
Avustralya Pazarı İçin Ağır Hizmet Tipi Galvanizli 2.1*2.4M Metal Geçici Çit Panelleri
| Ürün Adı: | Metal Geçici Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Avustralya taşınabilir çit |
| Malzeme: | Galvanizli Çelik Boru |
Kanada Pazarı 50x100mm Metal Geçici Çit Panelleri Kırmızı Renkli
| Ürün Adı: | Metal Geçici Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | geçici çit panelleri |
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik |
İnşaat Sahaları için 32mm Çerçeve Borulu 2Mx3.5M Sıcak Daldırma Galvanizli Geçici Heras Çit Panelleri
| Ürün Adı: | Metal Geçici Çit |
|---|---|
| Tel Ölçer: | 2,5 mm |
| çerçeve tüpü: | 32 mm |
İnşaat Sahaları için PVC Kaplı Taşınabilir Metal Geçici Çit 6ft Yükseklik 10ft Uzunluk
| Ürün Adı: | Metal Geçici Çit |
|---|---|
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik |
| Çerçeve Sonu: | PVC kaplı |

