Tüm ürünler
-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
anahtar kelimeler [ tubular metal fence ] eşleşme 65 Ürünler.
Yüksek Güçlü Tüpürsel Çelik Güvenlik Çit Çarpışmaya Dirençli UV Korumalı DIY-Dostça Montaj
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Frame Finishing: | Powder Coated |
| Material: | Q235 |
Yüksek Mukavemetli Galvanizli Boru Çelik Çit Paslanmaz Güvenlik Çitleri
| paket: | Metal palet |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Sertifika: | ISO9001:2005 |
6'x10' Gizlilik Bahçe Tubular Çit Korrozyona Dirençli Kavrulmuş Demir Çit Panelleri
| Product Name: | Tubular steel fence |
|---|---|
| Frame Material: | Metal |
| Place of Origin: | Hebei, China |
6 Foot 3x3 Modern Tubular Çelik Çit Bahçe için
| Ürün Adı: | Çelik boru çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Rüzgara dayanıklı Premium Tubular Çelik Çit Uzun hizmet ömrü Çiftlik Çit
| Renk: | Siyah veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | demir çelik |
| Ürün adı: | Borulu çelik çit |
Bahçe Tubular Çelik Çit Ornamental 2.0m Dışarı Metal Çit
| Ürün Adı: | Süs metal çit |
|---|---|
| Posta boyutu: | 50*50mm |
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
Çevre Dostu Kaplamalı Boru Çelik Çit Yüksek Güvenlikli Topluluk Çitleri
| Kullanım: | Arka bahçe çitleri |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Ürün adı: | Borulu çelik çit |
Hava geçirmez, kolay kurulumlu, konut kullanımı için siyah tüplü çelik çit sistemi
| Ürün Adı: | Çelik boru çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Ağır Güçlü Tozla Kaplı Tubular Çelik Çit Hava Duruma Karşı Dayanıklı Avlu Çitleri
| Direk Borusu: | 60x60mm veya 80x80mm |
|---|---|
| paket: | Metal palet |
| Dikey boru: | 19x19MM |
5'X8' Metal Tubular Çelik Çit Siyah Dış Çit Zenk Çelik Çit
| Product Name: | Tubular fencing |
|---|---|
| Tube: | 50*50mm |
| Place of Origin: | Hebei, China |

