Tüm ürünler
-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
anahtar kelimeler [ tubular metal fence ] eşleşme 65 Ürünler.
6ft Yüksek Siyah Dekoratif Tubular Çelik Çit Metal Dış Bahçe Çit
| Product Name: | Tubular fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Ticari sınıflı borulu çelik çit yüksek güvenlikli hırsızlık karşıtı mülkiyet çiti
| Sertifika: | ISO9001:2005 |
|---|---|
| Ufuk Rayı: | 2 ray veya 3 ray |
| Dikey Boru Kalınlığı: | 1,0 mm |
Amerika Demir Çelik 6FT Tubular Çelik Çit Siyah Mızrak Üst Metal Çit
| Product Name: | America Iron Fence |
|---|---|
| Frame Material: | Metal |
| Place of Origin: | Hebei, China |
1.5M Sıcak Daldırılmış Galvanizli Metal Çelik Çit Tubular Çit Çit
| Ürün Adı: | Metal çelik çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
3Rails Korozyona Dayanıklı Siyah Tubular Çelik Çit Düşük Bakım Bahçe Çit
| Renk: | Siyah veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Yer veya Menşe: | Hebei, Çin |
1.8M Galvanize Yapı 10 Yıllık Garanti Bahçe için Tubular Çelik Çit Çit
| Ürün Adı: | Çit Çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Ticari Sınıf Sağlam Boru Çelik Çit Hırsızlığa Karşı Mülkiyet Çitleri
| Dikey Boru Kalınlığı: | 1,0 mm |
|---|---|
| paket: | Metal palet |
| Direk Borusu: | 60x60mm veya 80x80mm |
Avrupa tarzı 1.8M Tubular Çelik Çit Güvenlik Metal Palisade Çit Panelleri
| Ürün Adı: | Avrupa tarzı çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Toz kaplı 6*8ft Tubular Çelik Çit Panelleri Avustralya Standart
| Product Name: | Tubular fencing |
|---|---|
| Tube: | 50*50mm |
| Place of Origin: | Hebei, China |
Modern Flat Top 2M Tubular Çelik Çit Paneli Tozla Kaplı Yüzme Havuzu Çit
| Product Name: | Swimming pool fence |
|---|---|
| Frame Finishing: | Powder Coated |
| Material: | Q235 |

