Tüm ürünler
-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
Dayanıklı Kaynaklı Boru Çelik Çit Kolay Kurulum Çevre Çitleri
| Kullanım: | Arka bahçe çitleri |
|---|---|
| Yüzey İşlemi: | Toz Boyalı |
| Ürün adı: | Borulu çelik çit |
3Rails Korozyona Dayanıklı Siyah Tubular Çelik Çit Düşük Bakım Bahçe Çit
| Renk: | Siyah veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Yer veya Menşe: | Hebei, Çin |
Ticari Sınıf Sağlam Boru Çelik Çit Hırsızlığa Karşı Mülkiyet Çitleri
| Dikey Boru Kalınlığı: | 1,0 mm |
|---|---|
| paket: | Metal palet |
| Direk Borusu: | 60x60mm veya 80x80mm |
Düşük Karbonlu Çelik Güvenlik Metal Tel Örgü Panel Çitleri (BRC Çit)
| Ürün adı: | BRC metal çit |
|---|---|
| Malzeme: | çelik tel |
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
PVC kaplı 2.0M Yükseklik Metal Tel Ağı Çit Çerçeveyle
| Ürün adı: | Metal Hasır Çit |
|---|---|
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik sac |
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
PVC Toz Boyalı 656 Metal Tel Örgü Panel 2D Çift Tel
| Ürün adı: | Çift Telli metal çit |
|---|---|
| Malzeme: | çelik tel |
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
Çiftlik ve Malikaneler İçin Avrupa Tarzı 3 Raylı Beyaz Renkli PVC At Çiti
| Ürün adı: | Vinil at çiti |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 saf bakire vinil |
| Renk: | Beyaz |
Depo Güvenliği İçin PVC Kaplı Modüler Tasarım, Toz Boyalı Atölye İzolasyon Çiti ve Çelik Tel Örgü Çit
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi/Beyaz |
| Ürün adı: | Depo çelik çit |
Atölye yalıtımı için 50x50mmlık ağ açılışı olan toz kaplı düşük karbonlu çelik metal tel örgü çitleri
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik |
|---|---|
| Renk: | sarı |
| Ürün adı: | Depo çelik çit |
Otoyol Güvenlik Bariyeri Genleştirilmiş Metal Tel Örgü Panel Elmas Çerçeveli
| Ürün adı: | Genişletilmiş metal örgü çit |
|---|---|
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik sac |
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |

