Tüm ürünler
-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
2.0MM Düz Tel Sığır Çit Çaplı Bağlantılı Galvanizli Sığır Çit Ağı
| Ürün Adı: | Sığır Çiti |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Malzeme: | Q195 |
Avrupalı Piket Top Çelik Bahçe Tubular Çit Panelleri
| Ürün adı: | Çit Çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve Sonu: | Toz boyalı |
OEM ODM Tasarımı Galvanizli Tubular Güvenlik Çelik Çit
| Dikey Boru Kalınlığı: | 1.0mm |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Çit uzunluğu: | 2.0m |
Sıcak Dip Galvanize Heras Çit 2x3.5M Taşınabilir Geçici Çit İnşaat Alanları için
| Ürün Adı: | Metal Geçici Çit |
|---|---|
| Tel Ölçer: | 3,3 mm |
| çerçeve tüpü: | 38 mm |
Dış Mekan Galvanizli Heras Tarzı Metal Geçici İnşaat Alanı Güvenlik Çiti
| Ürün Adı: | Metal Geçici Çit |
|---|---|
| Tel Ölçer: | 3,3 mm |
| çerçeve tüpü: | 38 mm |
Heras Tarzı 2*3.5M Metal Geçici Çit Paneli Kauçuk Taban Plakası İle
| Ürün Adı: | Galvanizli Geçici Çit |
|---|---|
| Tel Ölçer: | 2,5 mm |
| çerçeve tüpü: | 32 mm |
32mm Çerçeve Tüp 2.1*2.4M Otoyol için Geçici Çit Panelleri
| Product Name: | Temporary Fence |
|---|---|
| Application: | Residential, Highway, Railway...... |
| Wire Dia: | 3mm |
Modüler 2.1m x 2.4m Galvanizli Metal Çit Çabuk Montaj Etkinlikler ve Yol İşleri için Tempoary Bariyer
| Product Name: | metal temporary fencing |
|---|---|
| Material: | low carbon steel |
| Technology: | welding |
Avustralya Pazarı için 2M Yüksek Ön Galvanizli Metal Geçici Çit Panelleri
| Ürün Adı: | geçici çit |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanizli çelik boru |
| Ambalaj: | Metal palet |
Atölye yalıtım için PVC kaplı kaynaklı çevre metal çelik çit
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Ürün Adı: | Depo çelik çit |

