Tüm ürünler
-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
anahtar kelimeler [ tubular picket fence ] eşleşme 56 Ürünler.
Anti korozyon kaplama 1.8M yüksekliğindeki zarif estetik tüplü çelik çit panelleri
| Ürün Adı: | Çelik boru çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Anti pas arka bahçe tüp metal çit özelleştirme
| M.O.Q: | 50sets |
|---|---|
| Veritical Pipe Thickness: | 1.0mm |
| Material: | Iron Steel |
Hava geçirmez, kolay kurulumlu, konut kullanımı için siyah tüplü çelik çit sistemi
| Ürün Adı: | Çelik boru çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
6 Foot 3x3 Modern Tubular Çelik Çit Bahçe için
| Ürün Adı: | Çelik boru çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Dayanıklı Kaynaklı Boru Çelik Çit Kolay Kurulum Çevre Çitleri
| Kullanım: | Arka bahçe çitleri |
|---|---|
| Yüzey İşlemi: | Toz Boyalı |
| Ürün adı: | Borulu çelik çit |
1.5mm Horizon boru kalınlığı Uzun süreli koruma için tüplü çelik çit 60x60mm
| Fence Height: | 2.0M |
|---|---|
| Vertical Pipe: | 19x19mm |
| Keyword: | Steel Fence |
Ticari sınıflı borulu çelik çit yüksek güvenlikli hırsızlık karşıtı mülkiyet çiti
| Sertifika: | ISO9001:2005 |
|---|---|
| Ufuk Rayı: | 2 ray veya 3 ray |
| Dikey Boru Kalınlığı: | 1,0 mm |
Dışarıdaki kare tüp tüplü metal çit düz 5 metre yüksekliğinde postayla galvanize edilmiş
| Ürün Adı: | Borulu çit |
|---|---|
| Tüp: | 60*60mm |
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
Su geçirmez 5FT Tubular Çelik Çit Kapı Kaynak Çelik Mat Çit
| Ürün Adı: | Çelik Çit Kapısı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Toz kaplı 6*8ft Tubular Çelik Çit Panelleri Avustralya Standart
| Product Name: | Tubular fencing |
|---|---|
| Tube: | 50*50mm |
| Place of Origin: | Hebei, China |

