Tüm ürünler
-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
anahtar kelimeler [ tubular picket fence ] eşleşme 56 Ürünler.
3Rails Korozyona Dayanıklı Siyah Tubular Çelik Çit Düşük Bakım Bahçe Çit
| Renk: | Siyah veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Yer veya Menşe: | Hebei, Çin |
Yüksek Kaliteli Kapı Tubular Çelik Çit Basit Ve Şık 2m*1.8m Kapı
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Dayanıklı Pas Önü Tubular Çelik Çit 1.5mm Horizon Boru Kalınlığı
| Advantage: | Anti-rust |
|---|---|
| Usage: | Backyard Fence |
| Keyword: | Steel Fence |
Tozla kaplı tüplü çelik çit yaya çift salıncak kapı
| Product Name: | Double swing gate |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Ticari Sınıf Sağlam Boru Çelik Çit Hırsızlığa Karşı Mülkiyet Çitleri
| Dikey Boru Kalınlığı: | 1,0 mm |
|---|---|
| paket: | Metal palet |
| Direk Borusu: | 60x60mm veya 80x80mm |
2.0M Uzunluk Havuz borulu çelik çit Kurulumu ve bakımı kolay Siyah veya özel renk seçeneği
| Fence Length: | 2.0M |
|---|---|
| Place or Origin: | Hebei, China |
| Post Pipe Thickness: | 2.0mm |
Yüksek Güçlü Tüpürsel Çelik Güvenlik Çit Çarpışmaya Dirençli UV Korumalı DIY-Dostça Montaj
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Frame Finishing: | Powder Coated |
| Material: | Q235 |
Yüksek Sınıflı Kapı Çitinin Basit Atmosferi Tubular Çelik 2.5M*2M Demir kapı
| Ürün Adı: | Çelik boru çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
1.8M Galvanize Yapı 10 Yıllık Garanti Bahçe için Tubular Çelik Çit Çit
| Ürün Adı: | Çit Çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
1.2M Çiftlik Çit Tubular Çelik Çit Bahçe Çiftlik Korozyona Karşı Çit
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |

