Tüm ürünler
-
Metal Tel Örgü Çit
-
Metal Geçici Çit
-
Çelik boru çit
-
Paslanmaz Çelik Halat Hasır
-
Sığır çiftliği çitleri
-
Sığır çit paneli
-
V Mesh Güvenlik Çit
-
Kalabalık kontrol bariyeri
-
Yükseliş Güvenlik Çitleri
-
zincir bağlantı çit
-
Jilet dikenli tel
-
Çelik köpek kulübesi
-
Hayvan tuzağı kafes
-
Galvanizli Çelik Izgara
-
Tel örgü sepet
-
Abudullah.Tel örgü çit ürünlerinin kalitesi fantastik ve istikrarlıdır, başlangıçtan beri, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldunuz, geleceğe inanıyorum. -
Federico.Teslimattan memnunum, tel örgü çit ürünlerini çok hızlı gönderdiler böylece müşterimle aynı anda çalışma fırsatını yakalayabildim.Bu yüzden tel örgü ürünleri için ilk tedarikçim olmalarına karar verdim.. -
tomTel örgü ürünleri tedarikçisi bana karşı çok sabırlı ve kibar, ürünler hakkında bana birçok fikir verdi, bu yüzden onlarla çalışmaya karar verdim.Ama fiyatları çok rekabetçi ve ben de kaliteden memnunum., çok güvenilir bir üretici.
anahtar kelimeler [ tubular picket fence ] eşleşme 56 Ürünler.
1.8M Kapı Çit Tubularak Çelik Çit Oksitasyon Kanıtlı Çit Ev çiti
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
OEM ODM Tasarımı Galvanizli Tubular Güvenlik Çelik Çit
| Dikey Boru Kalınlığı: | 1.0mm |
|---|---|
| Ufuk Borusu: | 40x40mm |
| Çit uzunluğu: | 2.0m |
Dövme Bahçe Çelik Boru Çit 6 Ft Yüksek Dayanıklı Paslanmaz Güvenlik Bahçe Çiti
| Çit uzunluğu: | 2.0-3.0m |
|---|---|
| Direk Borusu: | 60x60mm veya 80x80mm |
| Direk Boru Kalınlığı: | 2,0 mm |
8x10FT Galvanizli Metal Tüpür Çit Özel Siyah Güvenlik Çitleri
| Product Name: | Tubular steel fence |
|---|---|
| Frame Material: | Metal |
| Place of Origin: | Hebei, China |
Ağır Görevli Kare Tüp Bar Tozla Kaplı Tüp Tüp Çit Bahçesi
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
19x19mm Dikey Borular Arka Bahçe Koruma Tubular Çit Siyah veya Özel Renk
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Material: | Iron Steel |
| Veritical Pipe Thickness: | 1.0mm |
Avrupalı Piket Top Çelik Bahçe Tubular Çit Panelleri
| Ürün adı: | Çit Çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve Sonu: | Toz boyalı |
Çinko Çelik Koruyucu Çit 2M * 1.5M korozyon önleme çiti Siyah basit tarz
| Ürün Adı: | Çit Çit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Kahverengi Mızrak Tasarımı Mızrak Üst Güvenlik Çit Dış Çit Çelik Palisade Çit
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
60x60mm Hava Duruma Dayanıklı Tubular Çit Panelleri Pas Koruma
| M.O.Q: | 50sets |
|---|---|
| Post Pipe: | 60x60mm |
| Horizon Pipe Thickness: | 1.5mm |

